БАЛКАНСЬКИЙ АПЕРИТИВЧИК...БЕЛГРАД, СКОП'Є, СОФІЯ І БУХАРЕСТ...

Львів – Мукачево – Арад (ніч) - Белград – Скоп’є(ніч) – Софія (ніч) – Бухарест (ніч) – Сіная – Бран – Онешті (ніч) – Чернівці – Івано-Франківськ –Львів

Дати вильоту

Смотреть Все
 • 06/03/2022
 • 25/03/2022
 • 10/04/2022
 • 29/04/2022
 • 01/05/2022
 • 03/05/2022
 • 14/05/2022
 • 29/05/2022
 • 04/06/2022
 • 14/06/2022
 • 25/06/2022
 • 08/07/2022
 • 22/07/2022
 • 03/08/2022
 • 13/08/2022
 • 24/08/2022
 • 08/09/2022
 • 21/09/2022
 • 02/10/2022
 • 23/10/2022
 • 06/11/2022
 • 22/11/2022
 • 02/12/2022
 • 17/12/2022

Тривалість

5 днів

Ціна

3 591 грн

111

Транспорт

Автобус

Програма тура

Ось що включено в програму цього туру

 

Можливість відвідати: Музей Ніколи Тесли в Белграді, Каньйон Матка і Охрид в Македонії, Велико-Тирново і Арбанаси в Болгарії...

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

У вартості туру екскурсії по Белграду, Скоп’є, Софії !!!

 

         

 

День 1. Львів - Стрий - Мукачево - Белград

Прибуття у Львів. Збір на залізничному вокзалі Львова. Відправлення в тур. Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Сербію.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 2. Белград - Скоп'є

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Белград.

Екскурсія Белград (входить у вартість туру) Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтеся - Белград. Його древні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами.

Вільний час.
Обід в традиційному сербському ресторані (26€/21€).

       У районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись із справжньою сербської кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою ...

Музей Ніколи Тесли (16€/8€+вх. квиток).

       Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника. 
Переїзд в Скоп'є. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

         


День 3. Скоп'є – каньйон Матка – Софія

Сніданок

Екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є. (входить у вартість туру) В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного.

       Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви.

       В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан.

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:
Каньйон Матка (33€/23€). Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Повернення в Скоп'є.

Переїзд в Софію. Поселення в готелі.

Вечірня екскурсія столицею Болгарії – Софією (входить у вартість туру) Нас запрошує одна з наймолодших столиць Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

         


День 4. Софія - Велико-Тирново - Арбанаси - Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Велико-Тирново.

Столиця Другого Болгарського королівства - Велико Тирново та Арбанаси. (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... 
Арбанаси, колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році він був звільнений Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітав за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Городок відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним прикрасою, різьбленням по дереву, стінний живописом, створеними в XVI- XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі.

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Екскурсія Therme Bucurest (входить у вартість туру) В комплексі 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин)

Повернення в готель. Ночівля в готелі

  
День 5. Львів – Івано-Франківськ – Чернівці

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест (Дорослий: 16€ / Діти: 13€)
Місто розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв.
Переїзд в Україну.

Орієнтовне прибуття (залежить від перетину кордону) в Чернівці 21:00, в Івано-Франківськ 23:50, до Львова в 01:50 (наступний день). До нових зустрічей!

 

 

 

«Забирай тільки спогади, залишай тільки сліди»

Чіф Сіетл

 

 

      

 

До відпустки залишився один дзвінок!

 

 

Оновлення 18.02.2022

 

 

 

- проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
- проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
- супровід гіда керівника по всьому маршруту;
- три екскурсії згідно програми туру.

- турпакет на будь-яку з можливих сум;  (за бажанням)
- страховий поліс;
- послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 € (за бажанням);

- оренда радіогіда - 10 €;

- послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €;
- послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 16 € (місця з 1 по 16);  (за бажанням)
- проїзд в громадському транспорті;
- додаткові екскурсії;

- особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Забронювати цей тур

СТАРТОВА ЦІНА 111