В АКТИВНОМУ ПОШУКУ АБО ПОДОРОЖ З НАСТРОЄМ...ДУБРОВНИК + БУДВА

Львів–Мукачеве–Ботар–Сaту Маре (ніч)–Белград (ніч)–Сараєво–Мостар (ніч)–Меджугорє–Дубровнік (ніч)–Котор–Будва (2 ночі)–Круя–Тірана–Охрид (ніч)– Скоп’є (ніч)–Софія (ніч)–Велико-Тирново–Бухарест–Фокшани (ніч)–Чернівці

Дати вильоту

Смотреть Все
  • 06/03/2021
  • 10/04/2021
  • 24/04/2021
  • 18/05/2021
  • 03/06/2021
  • 24/06/2021
  • 26/07/2021
  • 19/08/2021
  • 18/09/2021
  • 06/10/2021

Тривалість

11 днів

Ціна

11 678 грн

361

Транспорт

Автобус

Програма тура

Ось що включено в програму цього туру

 

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Белграду, Сараєво, Тирані, Скоп'є, Софії та Бухаресту !!!

 

       

 

Можливо відвідати: священне Меджугор'є в Боснії і Герцеговині, Дубровник в Хорватії, Скадарське озеро в Чорногорії, місто Круя в Албанії, каньйон Матка в Македонії, Велико-Тирново в Болгарії інші цікаві місця.

 

День 1. Львів - Стрий - Мукачево - Сату-Маре
 Для туристів, які прибувають на Львівський залізниці вокзал - трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Румунію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 2. Белград
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, який по праву вважається серцем Балканського півострова. І так, знайомтеся - Белград. Його стародавні стіни побачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту (входить у вартість), в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Поселення в готель. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
* Обід в традиційному сербському ресторані (21 € / 18 €). В районі Скадарлія, так званого бєлградського Монмартра, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербської кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... прекрасного настрою ...
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

            


 

День 3. Сараєво - Мостар
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сараєво. В долині річки Босна і біля підніжжя Дінарських Альп, сховалася одна з найбільш незвіданих столиць європейського континенту - Сараєво. Нас чекає маса яскравих емоцій і задоволення від відвідин міста в якому гармонійно переплелися культура, релігії і традиції Сходу і Заходу. Для багатьох мандрівників Сараєво стане відкриттям ... Обов'язково варто відвідати Старе місто з цілою мережею, вулиць і провулків, завулків і площ в східному стилі. Головне правило відвідування Старого міста - не проходьте повз маленьких переулочков. За самим непоказним поворотом може виявитися тісний площа зі своїм життям. Площа-ресторан, площа-базар, площа-музей і навіть площа-бібліотека. Вільний час. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.
* Всім жала пропонуємо відвідати нічну екскурсію по Мостар (13 € / 10 €). Мальовниче місто що розкинувся по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати з Старого мосту що був построін в XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «Мостар», доглядачами моста. Навколо цього мосту зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок. Повернення в готель. Ночівля в готелі.
 

День 4. Мостар - Меджугор'є - Благаю - Кравіца - Дубровник
 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
* Меджугор'є (38 € / 31 €) - священного місця, яке збирає безліч людей з глибокою вірою і бажанням знайти мир у своїй душі і серці ... Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей з'явилася Свята Діва Марія, на наступний день четверо людей так само бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань в цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей взяли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям.
* Благаю і Кравіца (36 € / 30 €). На нас чекає знайомство з одним з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині, перший на нашому шляху буде маленьке містечко благаю з головною пам'ятка текіе для дервішів. Місце для текіі вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, сповнений гармонії, і, в той же час, - затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У благаю біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в це природний парк Кравіца з красивими водоспадами, водоспади розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Повернення в Мостар.
* Всіх бажаючих запрошуємо на смачний обід в кращих боснійських традиціях (16/13 €).
Переїзд в Дубровник. Поселення в готелі. Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії.

* Увечері всіх бажаючих чекає екскурсія по Дубровнику (21 € / 18 €) одному з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу цей дивовижний місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

           


 

День 5. Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Будва
 Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).
* Всім бажаючим пропонуємо відвідати Морську прогулянку на острів Лопуд (46 € / 36 €). Нас чекає чудова можливість побувати у відкритому морі, відвідати куточок особливого світу - затишного, спокійного і неквапливого. Острів був заснований древніми греками в XI столітті, і до сьогодні зберіг руїни замків, церков і кріпосних стін, про які з особливою любов'ю нам розповість місцевий екскурсовод. У вільний час на острові всі бажаючі зможуть скупатися в кристально чистій морській воді, відвідати Ботанічний сад, діючі монастирі. Виїзд з Дубровника о 18:00. Переїзд до Боко-Которської затоки, поромна переправа, переїзд в Будву.
Будва - один з найпопулярніших в Чорногорії. Старе місто - стародавній і затишний, оперезаний фортечною стіною, маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і тягнеться легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто жадає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 6. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будва - Скадарське озеро - Котор
 Сніданок. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
* Найбільше озеро Балканського півострова - Скадарське (43 € / 38 €). Озеро має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією, воно відоме своєю чарівною красою, багатою флорою і фауною (єдине місце в Європі, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Крім самого озера і понад 40 островів, що входять в територію Національного парку, до озера примикає безліч рибальських поселень. Саме в таких невеликих селищах на березі Скадарського озера можна відчути справжній дух Чорногорії, познайомитися з традиціями чорногорського народу і пізнати справжнє чорногорське гостинність.
* Екскурсія по одному з найкрасивіших заток в світі - Боко-Которської (43 € / 36 €). В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор - місто з більш ніж двотисячолітньої історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова башта 17 століття, собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частина багатства Котора. Вільний час. Можна піднятися по кам'яних сходах з крутими сходами до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і звідки відкривається надзвичайно гарний вид на місто. Повернення в Будву. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

 

            


 

День 7. Тирана - Круя - Охрід
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Тирани. В долині між гір на узбережжі річки ІшМ розташована столиця Албанії - Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османа правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тирана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, грунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто ... Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати * Середньовічне місто Круя (13 € / 10 € + вх. Квитки). На вершині гори Сарі Салтиков розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар. Повернення до Тирани. Переїзд в Охрід. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

               


 
День 8. Охрід - Скоп'є
Сніданок. Відпочинок на узбережжі Охридського озера.

* Всім бажаючим пропонуємо відвідати  екскурсіпо одного з найпрекрасніших балканських міст - Охрід (21 € / 16 €) з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500лет, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», так як на узбережжі Охридського озера розташоване 365 діючих православних церков. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).
Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Виїзд з Охрід о 15:00. Переїзд в Скоп'є.
Нас чекає незабутня вечірня екскурсія по столиці Македонії міста Скоп'є, який серед, тисячі вогнів, виглядає ще більш загадковим і привабливим. У місті панує приємна та дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різні культури і релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

 

День 9. Скоп'є - Софія
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. * Всім бажаючим пропонуємо відвідати каньйон Матка (38 € / 30 €). Цей мальовничий каньйон був створений річкою тріски, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті.
У каньйоні знаходяться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Повернення в Скоп'є. Переїзд в Софію.
Вечірня екскурсія по столиці Болгарії - Софії.
(Входить у вартість) Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

            

 

День 10. Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново.

* Всіх бажаючих запрошуємо на пішохідну екскурсію по Велико-Тирново (16 € / 13 €). Один з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико Тирново. Місто побудований на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Світло-гора, в 1393году був повністю спалений турецькими військами і в короткий строк був побудований заново .... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті,

* це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. Квиток оплачується. Додатково).
Переїзд в Бухарест. Вечірня екскурсія по столиці Румунії - Бухаресту
(входить у вартість). Розташований на Волоському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

        

 

 

День 11. Фокшани - Чернівці - Тернопіль - Львів
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Україну.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) до Чернівців - 18:00, в Тернопіль - 22:00, до Львова - 23:50. Місце прибуття у Львові Термінал «А». Трансфер на Львівський залізниці вокзал орієнтовно в 00:50 (наступного дня).
До нової зустрічі!


 
До відпустки залишився один дзвінок!

Оновлено: 18.11.2020


 

- проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
- проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
- супровід гіда керівника по всьому маршруту;
- шість екскурсій згідно програми туру.

- послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 26 € (за бажанням)
- послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 26 € (місця з 1 по 16). (за бажанням)
- страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)
- оренда радіогіда - 13 €
- Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10 €
- проїзд в громадському транспорті;
- рекомендовані програми;
- особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

Забронювати цей тур

СТАРТОВА ЦІНА 361